1372826956:AAFe2Py65GSQkfGiRnXuOQ-eD9yXcwMv988

Yarışma Şartları ve Koşulları

autocad@autocadbeyni.com adresine başlığı YARIŞMA olan mail göndererek aşağıda sıralanan şartları kabul etmiş sayılırsınız:

  1. Yarışmaya katılmak için, göndermiş olduğunuz dokümanın fikri mülkiyetinin tarafınıza ait olduğunu kabul eder; ve bu dökümanın AUTOCADBEYNİ.COM tarafından yayınlanmasına izin verdiğinizi garanti edersiniz.
  2. Sitemize teslim etmiş olduğunuz makalenin tarafınızdan yaratıldığını kabul ve beyan etmiş olursunuz. Sitemize teslim etmiş olduğunuz makalenin içeriğinde telif hakkı olan herhangi bir resim veya yazı bulunmasına izin verilmemyecektir. Bununla birlikte, başkalarının da yayınlamış olduğu bazı makalelerden etkilenmeniz ve doğal olarak aklınıza başka fikirler gelmiş olabilir; yani benzer fikirler ve yöntemler başka başka kişiler tarafından yaratılmış olabilirler. Fakat Orijinal makalenin tarafınıza ait olması bu yarışmanın zorunluluğudur.
  3. Sizin makalenizin yayınlanması garanti edilmemektedir.
  4. Yayınlanmış olan makaleniz daha sonra sitemiz takdiri ile yayından kaldırılabilecektir.
  5. Site yönetimi tarafından hazırlanan değerlendirme anket panelinin ana amacı sitemize teslim edilmiş olan en iyi makaleyi seçmek ve ödüllendirmek için site kullanıcılarının fikirlerini almak olup; site yönetimi en iyi makale olarak herhangi bir makaleyi seçme hakkını kendinde saklı tutmaktadır.
  6. Site yönetimi yarışma süresince bu yarışma şart ve koşullarını değiştirme hakkını kendinde saklı tutmaktadır.

Herkese başarılar dilerim.

AutoCAD beyni Sertan TÜRKAN!

 

Hakkında Sertan Türkan

AutoCAD Beyni

Bunu da Kontrol edin

2.1.3 – Bodrum Kat – İç Duvarlar

Bodrum katının dış ve iç duvarlarının son düzeni, aşağıdaki bodrum katının çiziminde gördüğünüz gibi olacaktır …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.