1372826956:AAFe2Py65GSQkfGiRnXuOQ-eD9yXcwMv988

Özel Ayarlarla Çalışma

Özel ayarlarınızı eski kullandığınız AutoCAD sürümünden taşıyabilir, sıfırlayabilir ve geri yükleyebilirsiniz.

Ayarları Taşıma

Yükleme işleminin ardından AutoCAD ilk kez başlatıldığında, özel ayarlar ve dosyaları önceki sürümlerden alma olanağı sağlamak için Özel Ayarları Taşıma “Migrate Custom Settings” iletişim kutusu görüntülenir.

Ayrıca, ayarlarınızı daha sonra Windows Başlangıç “Windows Start” düğmesi içerisinde listelenen Autodesk ürünü klasörü altında Özel Ayarları Taşı “Migrate Custom Settings” programını çalıştırarak taşıyabilirsiniz.

Ayarları Sıfırlama

Şayet özel ayarlarınızı ve dosyalarınızı yeni yüklemenize geçirme sonuçlarından memnun değilseniz, ayarları orijinal başlangıç değerlerine döndürmek için, Windows Başlangıç “Windows Start” düğmesi içerisinde listelenen Autodesk ürünü klasörü altında Ayarları Sıfırla “Reset Settings“ programını kullanabilirsiniz.

Ayarları Geri Yükleme

AutoCAD programınızın kurulumunu onaramanız gerekiyorsa, özel ayarlarınızı dışa aktarılabilir ve daha sonra yeniden içe aktarılabilirsiniz.

Ilgili kavramlar

Dil Paketleri Hakkında

İlgili Görevler

Dil Paketleriyle Çalışma

 

Hakkında Sertan Türkan

AutoCAD Beyni

Bunu da Kontrol edin

Revitte Altlıklar “Underlay” Hakkında

Revit’te koordinasyon ve inşaat için farklı kotlardaki bileşenlerin ilişkisini anlamanız gerektiğinde Altlıklar “Underlays” yararlıdırlar. Video: …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yardıma mı ihtiyacınız var? Chat with us
Bir görüşme başlatmak için lütfen önce gizlilik politikamızı kabul edin.