1372826956:AAFe2Py65GSQkfGiRnXuOQ-eD9yXcwMv988

AutoCADbeyni.com Makale Yarışması

AutoCADbeyni.com’dan mümkün olduğunca çok ipucu (bilgi) almak istediğinizi düşündüğüm için, bir yarışma düzenlemeye karar verdim. Bu yarışma ile hem site kullanıcılarının daha fazla ipucuna  (bilgiye) ulaşmasını hem de öğrenci olan site üyelerimizin bilgiyi paylaşarak küçük de olsa bir gelir elde edebilmelerini amaçlıyorum. Tabi ki yarışmanın ödülü yarışmaya katılan tüm üyelerimiz tarafından kazanılabilecektir. Bu ödül yarışma birincisine (1.) (100 TL),  ikinciye (2.) (75 TL) ve üçüncüye (3.) (50 TL) nakit ödül olarak verilecektir.

Bu ödüllerden herhangi birini kazanabilmek için, yapmanız gerekenler ise çok basit; aşağıdaki maddeleri dikkatlice okuyun:

  • En iyi ve kullanışlı AutoCAD ipucunuzu ve/veya önerinizi düşünün.
  • İpucunuzu anlatan bir makale yazın. Makalenizde ipucunuzun tam olmasına ve bu ipucunun niçin ve nerede faydalı olduğunu açıklamayı ihmal etmeyin. Tabi ki, bu yazdıklarım sadece tavsiye niteliğinde olup; makalenizi istediğiniz gibi yazmakta özgürsünüz.
  • Makalenizi autocad@autocadbeyni.com mail adresine Başlığı “Subject” YARIŞMA olan mail ile gönderin.

Tabiki, makaleniz 5.000 (beş bin) sayfalık master tezi olamayacağı gibi aynı zamanda tek satırlık bir makalede olmamalıdır. En iyi makale yazmanın uzunluktan ziyade içeriğinde paylaştığınız bilginin ne kadar faydalı ve önemli olduğunu unutmayın.

autocad@autocadbeyni.com mail adresine Başlığı “Subject” YARIŞMA olan mail göndererek yarışmaya katılmanız durumunda yarışma şart ve koşullarını kabul etmiş sayılacaksınız. Bu yüzden Yarışma Şartları ve Koşullarını tıklayarak dikkatlice okumanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Katılımcılardan gönderilen tüm makaleler tarafımdan incelenecek ve seçilen otuz (30) makale site de yayınlanacaktır. Sonrasında tüm site kullanıcılarına açık olan bir değerlendirme paneli açılacak ve kullanıcıların seçimleri ile yarışmanın üçüncü, ikinci ve birincisi belirlenecektir.

Yarışmaya son katılım tarihi  17/04/2015 (17 Nisan 2015 Cuma) saat 17:00 olup; bu tarihten sonra autocad@autocadbeyni.com mail adresine gönderilen mailler yarışmaya dahil edilmeyecektir. Yarışmacılardan gelen makaleler 24/04/2015 tarihine kadar değerlendirilecek ve bu tarihte finalist otuz (30) makale belirlenerek site de yayınlanacaktır. Makale değerlendirme paneli 27/01/2015 tarihinde sitede yayınlanacak ve 30 gün süre ile sitede aktif yer alarak site kullanıcılarının seçimleri alınacaktır. Değerlendirme paneli 31/05/2015 tarihinde kapatılarak en çok oyu alan birinci, ikinci ve üçüncü katılımcı belirlenerek kendileri ile mail yolu ile iletişlime geçilecek ve ödülleri kendi hesap numaralarına gönderilecektir. Hepinize bol şanslar dilerim!

Hakkında Sertan Türkan

AutoCAD Beyni

Bunu da Kontrol edin

2.1.3 – Bodrum Kat – İç Duvarlar

Bodrum katının dış ve iç duvarlarının son düzeni, aşağıdaki bodrum katının çiziminde gördüğünüz gibi olacaktır …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.