1372826956:AAFe2Py65GSQkfGiRnXuOQ-eD9yXcwMv988

AutoCAD Sayfa Seti Yönetici ile Entegrasyon

AutoCAD Sayfa Seti Yöneticisi “Sheet Set Manager“ Autodesk Vault çalışma grubu işbirliği ile AutoCAD’in 2012 sürümünden itibaren  desteklenen tüm AutoCAD ürünleri için entegre hale getirilmişti. Bu entegrasyon, Vault’a sayfa setleri “sheet set“ ekleme, bunlara erişme ve bunları değiştirme, birlikte çalışma ortamında Sayfa Kümelerine erişme ve bunları değiştirme olanağı sağlar. Buna ek olarak, kullanıcılar Sayfa Seti Yöneticisi “Sheet Set Manager“ içinden Vault’ta bulunan  çizimlerin en güncel durumuna da ulaşabilirler.

Ayrıca Vault, özellik yönetimi, çizim ve yayınlama görevleri de dahil olmak üzere tüm sayfa seti “sheet set” işlevlerini de desteklemektedir. Vault gezgininde, sayfa seti yöneticisinin içindeki özelliklere dayalı olarak, sayfa ve sayfa setleri bulmak için arama özelliklerini kullanabilirsiniz. Vault’ta elektronik  tablolar size sayfalar ve ilişkili çizimler arasındaki ilişkiyi sağlayan dosyalar olarak gösterilir.

 

Hakkında Sertan Türkan

AutoCAD Beyni

Bunu da Kontrol edin

Revit’te Klip Düzleminde Plan Görünümü Kesme

Revit’te modelinizin belirli bir klip düzleminin altındaki parçalarının görünürlüğünü kontrol edebilirsiniz. Bunun için: Proje Tarayıcısı …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yardıma mı ihtiyacınız var? Chat with us
Bir görüşme başlatmak için lütfen önce gizlilik politikamızı kabul edin.