1372826956:AAFe2Py65GSQkfGiRnXuOQ-eD9yXcwMv988

AutoCAD Raster Design Seti Öğreticisi

Bu günden itibaren başlayacağımız bu öğrenme serisinde taranmış “raster” çizimler, fotoğraflar ve uydu görüntüleri gibi çeşitli kaynaklardan gelen görüntülerle belirli görevleri gerçekleştirmeyi öğrenmek için, AutoCAD Raster Design setini kullanmayı öğreneceksiniz.

AutoCAD Raster Design araç setinin tam kurulumuna dokuz ders hali hazırda dahil edilmiştir. Bu dersler:

Sırası ile tüm bu eğitimleri tamamlayacağız.

Öğrenme serisinin Organizasyonu

Her eğitim, AutoCAD Raster Design araç setinin çeşitli özelliklerini keşfetmek için tasarlanmış imajları kullanan bir dizi alıştırma içermektedir. Her eğitim, alıştırmaların imajlarını ve çizimlerini içeren bir klasörü referans almaktadır. Bu eğitim malzemelerinin tamamını buradan indirebilirsiniz.

İlk önce bazı temel becerileri öğrenmek için Temel Görevler Eğitimini tamamlamanız, ardından istediğiniz sırayla diğer derslere geçmeniz gerekir. Bununla birlikte, her bir öğretici içindeki alıştırmalar mantıksal bir sıraya göre düzenlenmiş olduğundan dolayı karışıklığı önlemek için bunları sırayla izlemenizi tavsiye ediyorum.

İlgili Alıştırmalar

AutoCAD Raster Design araç setinin bazı özelliklerini birden fazla alıştırmada keşfedebilirsiniz. Örneğin, imajları çiziminize eklemek için, birkaç yöntem kullanabilirsiniz. Ek alıştırmalar mevcut olduğunda, o alıştırma yayını ilgili egzersizlere bağlantılar da içerecektir.

İlgili Yardım Konuları

Birçok alıştırma, yaptığınız görev hakkında daha fazla bilgi veren ilgili Yardım konularına bağlantılar içermektedir. Yardım konusuna gitmek için bu bağlantıları tıklayabilir; daha sonra öğreticiye geri dönmek için, uygulama ekranında  komut simgesine tıklayabilirsiniz.

Bu Bölümdeki Konular:

  • Bu Öğretici serisinde Kullanılacak Olan Kurallar
  • Öğretici İmajlarının ve Çizimlerinin Kullanılması
  • Alıştırmalara Başlama

Hakkında Sertan Türkan

AutoCAD Beyni

Bunu da Kontrol edin

2.1.3 – Bodrum Kat – İç Duvarlar

Bodrum katının dış ve iç duvarlarının son düzeni, aşağıdaki bodrum katının çiziminde gördüğünüz gibi olacaktır …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.