1372826956:AAFe2Py65GSQkfGiRnXuOQ-eD9yXcwMv988

3 Boyutlu 3B “3D” Görselleştirme ve Sıvama

Dijital görselleştirme, 3 boyutlu 3B “D” sıvama “rendering” ve 3 boyutlu 3B “D” modeller, iç ve dış mimari projelerin, endüstriyel tasarımın ve diğer projelerin sunumlarında tartışılmaz standart haline geldi.

Bir projenin iyi fotoğraf kalitesinde gerçekçi izlenimi, projeyi daha iyi sunması nedeniyle başarının anahtarıdır:

  • Pazarlama: Müşterilere broşür, reklam panosu, TV reklamı veya web sunusu gibi medyada çekici sunumlar sunabilirsiniz.
  • İletişim: Yatırımcıların ve diğer izleyicilerin, mimari planlar hakkında belirli bilgi sahibi olmadan nihai projeyi anlaması veya görselleştirmesi daha kolaydır.
  • Çalışmalar: Nihai karar alınmadan önce, optimum kombinasyonu seçmek için yapılar, renkler veya malzemeler üzerinde yapılan çeşitli çalışmalar görsel olarak gösterilebilir.
  • Daha az kusur: 3 boyutlu 3B “D” modelleme ve görselleştirme, yapımdan önce projenin nihai halini gösterir. Projedeki herhangi bir kusur veya yanlış tasarım kararının önceden tahmin edilebilmesi; böylece yıkıp; tekrar inşa etmeye bağlı ek masraflardan tasarruf sağlanabilir.

3 Boyutlu 3B “3D” Görselleştirme Tipleri

Bünyemizdeki mimarlar ve mühendisler çarpıcı görselleştirmeler, 3 boyutlu 3B “3D” sıvamalar “render”, animasyonlar ve tanıtım videoları yaramaktadırlar. CAD yazılımlarımız AutoCAD,

ACAD-Arhitectural ve 3ds Max‘i kullanarak, inşaat başlamadan önce projelerinizi 3 boyutlu 3B “3D” olarak canlandırabiliriz.

 

Şehirlerin 3 Boyutlu 3B “3D” Modellenmesi

Şehirlerin, parkların ve şehir bölge planlamanın konusu olan tüm yapıların 3 boyutlu 3B “3D” modelleri inşaat yatırımlarını sunarken, site analizleri yapmakta ve daha fazla planlama için gerçek dünya sahnelerini görselleştirmede yardımcı olurlar. 3 boyutlu 3B “3D” modeller, pazarlama materyali (broşürler, reklam panoları, internet siteleri …) için görüntü olarak da oluşturulabilmektedir.

3 Boyutlu 3B “3D” Görselleştirme Galerisi

3B “3D” sunumlar ve görselleştirmeler için sitemizde (www.autocadbeyni.com) 3B “3D” anahtar kelimelerini içeren arama yapın. Hepsi müşterilerimiz için yaratılmışlardı.

 

 

 

Broşürler ve Web Sitesi Tasarımı

Bizler broşürler, afişler, reklam panoları, pano reklamları ve web siteleri gibi çeşitli pazarlama materyalleri tasarlıyoruz. Şayet kendi görüntüleriniz yoksa, ürünlerinizi, nesnelerinizi ve projelerinizi 3D modelleme, işleme ve hatta animasyonla oluşturabiliriz.

 

Hakkında Sertan Türkan

AutoCAD Beyni

Bunu da Kontrol edin

2.1.3 – Bodrum Kat – İç Duvarlar

Bodrum katının dış ve iç duvarlarının son düzeni, aşağıdaki bodrum katının çiziminde gördüğünüz gibi olacaktır …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.